Alpina - Pinzolo

Alpina - Pinzolo, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Skirama Dolomiti, 19.2.2018, Polopenze
Alpina - Pinzolo
Termín:
19.2. – 22.2.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:120310575
4 590 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Alpina
Popis
Popis:
Skvělá zimní dovolená v Pinzolu, dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma!
Ubytování v hotelu Alpina*** s polopenzíDítě do 6,99 let na přistýlce zdarma
Hotelový skibus v ceně zájezdu32 km sjezdových tratí
WiFi k dispozici ve společných prostorech
Lyžování v krásném vysokohorském středisku

Pinzolo je menší středisko, které se nachází hned vedle známého střediska Madonna di Campiglio. Pro adrenalinové nadšence je v horní části střediska snowpark a pro děti areál nabízí různé aktivity vč. dílen. Ve středisku je lyžařská škola i půjčovna lyží. Pinzolo není propojeno vleky s Madonnou, ale i tak v něm můžete užít slušných 32 km sjezdových tratí. Největší chloubou areálu je snowpark Ursus pod Passo Grosté. Tento snowpark je jeden z nejlepších v Evropě


Ubytování v hotelu Alpina

Hotel Alpina se nachází cca 100 m od centra městečka Pinzolo, cca 500 m od lanovky Doss del Sabion. Hotel nabízí klientům minibus k lanovkám.

K vybavení hotelu patří recepce, bar, restaurace a parkoviště (omezená kapacita). Ve společných prostorech je dostupné WiFi připojení. Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV. Některé pokoje mají balkon nelze předem garantovat. Hotel nabízí jednolůžkové pokoje (na vyžádání v CK).


Check in je možný od 16.00 hod. a check out je nutno provést do 10.00 hod.
Stravování formou polopenze
Snídaně - bufetováVečeře - servírovaná výběrem z menu o 3 chodech
Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas, cena skipasu na vyžádání v CK.


Důležité informace o zájezdu
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.


Poznámka

Cena zahrnuje: 3x ubytování/os., 3x polopenzi/os., povlečení a ručníky.

Cena nezahrnuje: povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den, cestovní pojištění.


Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem SMARTFLY agency, který ověří volné kapacity Vámi vybraného zájezdu a bude Vás telefonicky nebo emailem co nejdříve kontaktovat.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. 

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK