Clara

Clara, Řecko, Řecko ostrovy, Lesbos, Petra, 12.6.2018, All inclusive
Clara
Termín:
12.6. – 19.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:127190971
13 082 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel CLARA
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (max. obsaditelnost 3 dospělí) vlastní příslušenství, klimatizace, SAT TV , fén, lednice. Pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na moře.
Poloha
V klidné oblasti, na kopci ve vesničce Avlaki, cca 1,5 km od centra města Petra, s obchody a restauracemi. Cca 65 km od letiště v Mytilini. Autobusová zastávka cca 500 m od hotelu (Molyvos, Eftalou, Anaxos).
Vybavení
Hotelový areál situován ve svahu, přístup je po schodech s panoramatickým výhledem na moře, je tvořen hlavní budovou a několika vilkami, vstupní hala, lobby bar, 24h recepce, trezory (za poplatek) restaurace Clara, bazén. WiFi zdarma v prostorách lobby.
Stravování
All inclusive bufetovou formou zahrnuje snídaně, obědy, večeře v hotelové restauraci. Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje a dopolední a odpolední snack.
Pláž
Malá skalnatá pláž Clara s pozvolným vstupem do moře, přístupná po schodech, se nachází cca 100 m od hotelu, lehátka a slunečníky ZDARMA (omezený počet). Další veřejná písčitá pláž Anaxos s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 800 m od hotelu a písčitá pláž Petra cca 1 km od hotelu, lehátka a slunečníky na plážích na poplatek.
Informace
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování.
Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 1,5 EURO na pokoj a noc.
Cena nezahrnuje
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování.
Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 1,5 EURO na pokoj a noc.
Sport a zábava
Bazén se slanou vodou s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA, masáže za poplatek.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK