Cyprotel Panorama Hotel

Cyprotel Panorama Hotel, Řecko, Řecko ostrovy, Korfu, Sidari, 4.5.2018, All inclusive
Cyprotel Panorama Hotel
Termín:
4.5. – 11.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:137448269
13 523 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

350 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
Ubytování

K dispozici jsou: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky.

Pokoje jsou k dispozici pro 2-3 osoby, mají dvoulůžkovou postel a přistýlku, klimatizaci, TV se satelitním příjmem, ledničku, sprchový kout, konvici, fén, balkon nebo terasu. Upozorňujeme: v dvoulůžkovém studiu, třetí osoba spí na pohovce.

Poloha

Cyprotel Panorama hotel představuje okouzlující místo, vhodné zejména pro rodiny, situovaný v nádherných zahradách s výhledem na Jónské moře v letovisku Sidari. Nachází se na kopci uprostřed olivových stromů s výhledem na nádhernou písečnou pláž Sidari. 10 min. pěšky od hotelu se nachází pláž Sidari se zlatým pískem. Krátká přechází Vás přivede do místních obchůdků, barů a restaurací které se nacházejí v Sidari.

Vzdálenost od letiště CFU (Mezinárodní letiště Korfu Ioannis Kapodistrias): 37 km.

Služby hotelu

24 hod. služby recepce, směnárna, mini-market, zahrada, úklid, stylový bazén je obklopen sluneční terasou, tenisový a basketbalový kurt, kulečníkový stůl a denní animace. Pro děti: miniaturní hřiště, bazén, denní animační aktivity pro děti a dospělé, dětský svět (3 - 11 let).

Stravování

Možnost stravování: all inclusive.

snídaně, denně: 08:00 - 10:00.

oběd, denně.

večeře, bufet, denně: 19:00 - 21:30.

Občerstvení, denně.

nápoje:

Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, horké nápoje, studené nápoje, víno, džus, likéry, vodka, koktejly, v době jídla.

Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, horké nápoje, studené nápoje, víno, džus, pivo, koktejly, bar (u bazénu nebo střešní bar), denně.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: All inclusive (AI), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK