Evi

Evi, Řecko, Řecko ostrovy, Rhodos, Faliraki, 26.5.2018, All inclusive
Evi
LM
Termín:
26.5. – 2.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:129913240
9 690 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

700 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Evi Hotel
Poloha a popis
Pěkný hotelový komplex skládající se z 9 budov se nachází v oblíbeném turistickém středisku Faliraki. Mezinárodní letiště je vzdálené 20 km a hlavní město Rhodos 15 km.
Vybavení hotelu
Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, hlavní restaurací, barem, salonkem s TV/SAT, snack barem, barem u bazénu, venkovním bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma). Pro nejmenší je k dispozici menší dětský bazén a dětské hřiště. Internet a Wi-Fi jsou za poplatek. Poblíž hotelu je minimarket.
Vybavení pokoje
Dvoulůžkové pokoje disponují vlastním sociálním zařízením - koupelna s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů a WC), klimatizací, radiem, telefonem a balkonem či terasou. Možnost také rodinných pokojů a to při obsazenosti 4 lidí. V případě vyprodání kapacity dvoulůžkových pokojů, je možné umístit do rodinných pokojů také menší počet hostů. Klimatizace zdarma, trezor za poplatek. Jednolůžkové pokoje na vyžádání. Rodinné pokoje mají 1 místnost.
Stravování
All inclusive formou bufetu

Snídaně: 07:00 - 10:00
Obědy: 12:30 - 14:00
Večeře: 18:30 - 21:30
Svačiny: 11:00 - 12:30 (sendvič a zmrzlina) a 16:00 - 18:30 (sušenky a zmrzlina)

Alkoholické (pivo, víno, ouzo, brandy, gin, rum a vodka) a nealkoholické nápoje místní výroby jsou podávány na baru od 10:00 do 23:00
Pláž a plážový servis
Písčitá pláž s širokou nabídkou vodních sportů se nachází 800 m od hotelu.
Pro děti
Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště a dětský bazén.
Služby v ceně
Klimatizace.
Služby za poplatek
Bezpečnostní schránka: 15 Euro / 1 týden
Internetový koutek: 50 centů / 8 minut
Wi-Fi: 15 Euro / 1 týden

Pozdní check-out*
25 Euro / do 18:00
40 Euro / do 24:00

*Check out z hotelového pokoje je ve 12:00, možnost pozdního check out je pouze v připadě, že hotel má k dispozici volné pokoje.
Všechny ceny a časy jsou pouze orientační a hotel si vyhrazuje právo je změnit.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
Ve středisku Faliraki se nachází velký vodní park - WATER PARK a na pláži je k dispozici široké množství vodních sportů za poplatek
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK