Koukias

Koukias, Řecko, Řecko ostrovy, Skiathos, Troulos, 15.6.2018, Bez stravy
Koukias
LM
Termín:
Načítám ... 15.6. – 26.6.2018
Změnit termín
Délka:12 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:125647162
11 990 Kč (-0 %)
200 mVzdálenost od moře
  • Bazén venkovní
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Koukias Village
Kategorie hotelu: **
Ubytování

DR: Koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace za poplatek, vybavený kuchyňský kout s ledničkou, trezor za poplatek, TV/sat., balkon nebo
terasa. Výměna ručníků a ložního prádla 2× týdně.

Poloha

V příjemné části střediska Troulos obklopené zelení, ve vzdálenosti 50 m několik taveren a obchodů. Hlavní město cca 10 km, zastávka autobusu v blízkosti hotelu.

Vybavení

22 pokojů, 2 vily. V areálu bazén s lehátky a slunečníky zdarma, bar, terasa s posezením.

Stravování

Bez stravování, možnost na místě zakoupit snídaně či občerstvení během dne v baru u bazénu.

Zábava

V baru u bazénu občasné karaoke a tématické večery.

Pláž

Písečná pláž Troulos ve vzdálenosti 900 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Odkaz
Http://www.koukiasvillage.gr
Internet

Zdarma: WiFi v baru u bazénu.

Maximální obsazenost

DR: 2 dospělí

Sport

Za poplatek: Fotbalové hřiště, biliár.

Informace o letu
Odlet: 15. 6. 5:05
Návrat: 26. 6. 10:35
(časy letů jsou pouze orientační)
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář FISCHER, a.s, IČ 26141647. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem SMARTFLY agency, který ověří volné kapacity Vámi vybraného zájezdu a bude Vás telefonicky nebo emailem co nejdříve kontaktovat.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. 

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK