Lyžování a poznání na jižním ostrově Nového Zélandu

Lyžování a poznání na jižním ostrově Nového Zélandu, Nový Zéland, 1.11.2017, Bez stravy

Lyžování a poznání na jižním ostrově Nového Zélandu starstarstar

Lyžování a poznání na jižním ostrově Nového Zélandu
Termín:
1.11. – 13.11.2017
Změnit termín
Délka:13 dní
Doprava:letecky (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:118240726
59 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Pojeďte si zalyžovat na Nový Zéland a zároveň objevte krásy jižního ostrova. To vše v jednom zájezdu! Tento okruh po Jižním ostrově Vám nabídne cestu přes úžasná jezera obklopená vysokými horami, krásné ledovce, vodopády a zátoky s tuleni. Budete si moci vybrat ze 3 lyžařských resortů, které garantují kvalitní lyžování a krásné výhledy.
Ubytování
3* hotel
Poloha
Nový Zéland – jižní ostrov (Christchurch, NP Mt. Cook, Queenstown, Franz Josef, Fox, Punakaiki)
Sport a zábava
lyžování
Další informace
Cena tohoto zájezdu obsahuje letenku knihovanou v optimální knihovací třídě. Cena zájezdu se může lišit dle vyprodanosti letenek na Vámi zvolený termín.
Počátek tohoto zájezdu si můžete zvolit na jakýkoliv den v roce (červen - září), stejně tak doba zájezdu může trvat libovolně dle Vašeho přání.
Doprava
letecky, na NZ pronajatým autem
Program
1. - 2. den
Praha (Vídeň) - Christchurch

Let na trase Praha (Vídeň) – Christchurch s přestupem dle letenky (jídlo v letadle). Přílet do Christchurch v den 3.

3. den
Christchurch

V libovolný čas přílet do Christchurch, následuje transfer do hotelu, zbytek dne máte čas na prohlídku města dle našich materiálů. Zajištěn nocleh v hotelu centru města.

4. den
NP Mt. Cook

Ráno Vás čeká vyzvednutí auta a cesta ke krásnému jezeru Tekapo s působivou mléčnou barvou. Pokračujete do vesničky Mt. Cook a stejnojmeného národního parku, v tomto NP máte čas na skvělou půldenní procházku horskou přírodou dle našich instrukcí. Dále pak pokračujete do městečka Twizel kde budete mít nocleh v motelu.

Od nás dostanete na míru zpracovaný Manuál NZ pro Vaši celou cestu, kde bude plán cesty, všechny instrukce a tipy na nejzajímavější místa a aktivity.

5. den
Queenstown

Ráno jedete z Twizelu do Queenstownu, což je asi 350 km. Odpoledne máte čas na prohlídku tohoto kouzelného městečka Queenstown, které je centrem všeho dění na jižním ostrově. Město je zasazeno v krásné přírodě hor a leží u pěkného jezera. Nabízí se zde také mnoho sportovních či adrenalinových aktivit, na své si přijdou i milovníci maorské kultury. Nocleh v hotelu-motelu.

V našem manuálu pro cestu po NZ, který Vám připravíme bude i popis nejhezčích míst Queenstownu.

6. - 8. den
Queenstown - lyžování

Výběr ze 3 lyžařských areálů. Zajištěna bude pro Vás pernamentka na lyžování a také lyžařské vybavení. Celý den lyžování. Nocleh v hotelu-motelu v Queenstown.

9. den
Queenstown – Franz Josef

Z Queenstownu jedete severně po cestě, která Vás povede typickou krajinou Nového Zélandu kolem pastvin s ovcemi a kolem jezer. Pojedete přes historické městečko Arrow Town, kde se dříve těžilo zlato, dále přes malebné městečko Wanaku a dále po západním pobřeží až do vesnice Franz Josef, kde máte zajištěn nocleh v motelu. Zastávka u ledovce Fox na vyhlídku a krátkou procházku, dále zastávka u zrcadlového jezera Matheson Lake. Nocleh v motelu.

10. den
Ledovec Franz Josef

Dopoledne Vás čeká prohlídka oblasti, máte celé dopoledne na prohlídku vyhlášeného ledovce Franz Josef, můžete využít organizované túry přímo po ledovci s průvodcem anebo výlet helikoptérou nad ledovecem. Vaše cesta odpoledne pokračuje do městečka Greymouth, kde máte zařízen nocleh v motelu.

Doporučujeme túru s průvodcem po ledovci, můžeme pro Vás zařídit, viz sekce za příplatek.

11. den
Greymouth – Punakaiki - Christchurch

Ráno můžete vyrazit na krátkou procházku nedaleko Greymouth kde můžete vidět z útesů tuleně. Poté již jedete do nedalekého Punakaiki, které je oblíbeným turistickým místem. Najdete zde krásné výhlídky na pobřeží a především vyhlášené palačinkové skály. Celé odpoledne máte čas na cestu napříč ostrovem, zpět do Christchurch. Projíždíte přes známý národní park kde se natáčel Pán prstenů. V podvečer příjezd do Christchurch a nocleh v hotelu. Pokud Váš mezinárodní let odlétá v nočních hodinách, dnes můžete skončit program a odletět zpět domů.

12. den
Christchurch

Vracíte auto a poté Vás čeká odlet z Christchurch dle Vašich letenek.

13. den
Christchurch
Přílet do Evropy

Přílet domů a konec programu.
Cena zahrnuje
- Zpáteční letenku Praha (Vídeň) – Christchurch, včetně letištních poplatků a tax
- všechny noclehy v hotelu nebo motelu dle programu
- pronájem auta Toyota Corrola na celou dobu dle programu
- lyžařský balíček na 3 dny zahrnující lyžařské vybavení a permanentku na 3 dny
- připojištění auta
- kompletní plán cesty, podrobné informace a vyznačení nejlepších míst
- transfery z letiště do hotelu a zpět
- pojištění CK proti úpadku
- česká asistenční telefonní linka v Austrálii.

Cena je kalkulována na základě dvou cestujících.
Cena nezahrnuje
Osobní pojištění, stravování, benzín, služby neuvedené v programu.

Za příplatek:
Větší auto než je standardně v ceně
Lyžařské vybavení pro pokročilé
Prodloužení lyžování na více dnů
Na přání lze zajistit ubytování ve 4* hotelech
Ubytování v hotelech se snídaní – příplatek 4500 Kč
Příplatek za samostatně cestující osobu

Fakultativní výlety:
4h trek na ledovec Franz Josef, cena: 1.790 Kč
Let helikoptérou na ledovec Franc Josef, cena: 4.090 Kč
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je dovolená-na-přání s.r.o., IČ 06518770. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK