Mediterraneé

Mediterraneé, Řecko, Řecko ostrovy, Kefalonia, Lassi, 5.6.2019, Polopenze
Mediterraneé
FM
Termín:
Načítám ... 5.6. – 12.6.2019
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:151877306
23 090 Kč (-0 %)
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Mediterranee
Ubytování
DRGV: koupelna/WC (vysoušeč vlasů, ručníky na pláž), minilednička, TV/sat., radio, trezor za poplatek, individuální klimatizace, balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře.
Poloha

Hotel v jihozápadní části ostrova cca 2 km hlavní město Agrostoli a letiště, cca 200 m letovisko Lassi s nákupními a zábavními možnostmi.

Vybavení

227 pokojů, vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, 3 bary, minimarket, knihovna, obchodní a konferenční centrum, bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Odkaz
Https://www.mediterraneehotel.gr
Internet
Zdarma: Wi-Fi v celém hotelu.
Poznámka

Oficiální kategorie: ****

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRGV/DRSV): 1 dospělý/1 dítě, 2 dospělí, 2 dospělí/1 dítě, 3 dospělí
Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátaka a slunečníky za poplatek.

Sport
Za poplatek: Tenisový kurt, stolní tenis.
Děti

Dětská postýlka zdarma (na vyžádání), dětský bazén.

Informace o letu
Odlet: 5. 6.
Návrat: 12. 6.
(časy letů jsou pouze orientační)
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář FISCHER, a.s, IČ 26141647. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem SMARTFLY agency, který ověří volné kapacity Vámi vybraného zájezdu a bude Vás telefonicky nebo emailem co nejdříve kontaktovat.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. 

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK