Miramonti

Miramonti, Itálie, Jižní Tyrolsko - Trentino, Skirama Dolomiti, Folgaria / Lavarone, 19.2.2018, Polopenze
Miramonti
Termín:
19.2. – 22.2.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:118442040
5 970 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Miramonti TBO- Folgaria / Lavarone
Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, sociální zařízení, TV, fén, většina má balkon.

Poloha

rodinný hotel leží na panoramatickém místě, 1 km od lanovek Folgaria-Lavarone.

Stravování

polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet.

Vybavení

recepce, jídelna, bar, wi-fi zdarma, lyžárna, parkoviště.

Cena zahrnuje

ubytování za osobu a uvedený počet nocí s polopenzí, pobyty minimálně 3 noci, zdarma parkoviště, wi-fi.

Cena v tabulce je za osobu a uvedený počet nocí:

Cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1 €/osoba/noc.

Nepovinný příplatek: jednolůžkový pokoj +430 Kč/noc, dětská postýlka včetně jídla 15 €/noc.

Domácí zvířata: povolena na vyžádání 5 €/den.

Sleva na přistýlce

dítě 0-1,9 let bez nároku na postýlku a stravu zdarma, postýlka včetně stravy 15 €/ noc/platba na místě. 3. a 4. lůžko 2-7,9 let 50%, 8-12,9 let 30%, ostatní 10%.

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je COLOR TRAVEL s.r.o., IČ 26149150. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem SMARTFLY agency, který ověří volné kapacity Vámi vybraného zájezdu a bude Vás telefonicky nebo emailem co nejdříve kontaktovat.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. 

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK