Nový Zéland – Velký okruh Severním ostrovem

Nový Zéland – Velký okruh Severním ostrovem, Nový Zéland, 28.10.2017, Bez stravy

Nový Zéland – Velký okruh Severním ostrovem starstarstar

Nový Zéland – Velký okruh Severním ostrovem
Termín:
28.10. – 13.11.2017
Změnit termín
Délka:17 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:115659673
74 900 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Stručný popis
Velká 14denní cesta po tom nejlepším ze Severního ostrova. Auckland, Tairua, vulkanická Rotorua, jezero Taupo, NP Tongariro, Art deco Napier, NP Ruahine, Palmerston, Wellington, Wanganui, jeskyně Waitomo a další.
Program

1.-2. den: Odlet z Prahy


3. den: Přílet na Zéland


Přílet do Aucklandu a transfer do hotelu. Pokud nebudete po příjezdu příliš unaveni, doporučujeme vycházku po přístavu, případně vyhlídku z televizní věže Skycity, která je v centru města.


4. den: Auckland – Tairua


150 km – Dopravte se taxíkem v 10 hodin do půjčovny aut v Aucklandu, kde převezmete auto. Váš dnešní cíl se nachází na poloostrově Coromandel. Přes Thames, jedno ze starých zlatokopeckých měst, přijedete na poloostrov, do vašeho dnešního cíle – Tairua.


5. den: Tairua


50 km – Zajeďte si dnes k největším zajímavostem na poloostrovu Coromandel. Navštivte známou Hot Water Beach, jděte do Ha Hei ke Cathedral Cove, dejte si osvěžující koupel na nádherných plážích poloostrova Coromandel. Navštivte Cooks Beach dříve než se vrátíte do Tairua. Po tomto krásném výletním dnu se nechte opět hýčkat ve svém hotelu nebo na plážích Tairua.


6. den: Tairua – Rotorua


320 km – Dnes opustíte poloostrov Coromandel a pojedete ke svému dalšímu cíli: Rotorua, jednomu z nejpopulárnějších turistických cílů na severním ostrově. Vydejte 9 km severně od města do termálního centra Hells Gate a k vodopádům Okere Falls. Večer doporučujeme maorskou šou (Mitai Village nebo Te Puia) Noc strávíte v Rotorua.


7. den: Rotorua – Taupo


100 km – Dnes pokračujeme dále směrem na jih do Taupa, ke stejnojmennému jezeru. Cestou se zastavte u termálního centra Wai-O-Tapu. Navštivte taky vodopády Huka Falls a termální park Wairakei. Nocleh v Taupo.


8. den: Taupo – Tongariro


97 km – Přejezd od jezera Taupo do NP Tongariro. Výlety po vyznačených trasách, nocleh.


9. den: Tongariro – Napier


230 km – Jeďte do zajímavého Art Deco města Napier. Volný den v Napier v Hawkes Bay Region, zvaný také Novozélandské Toskánsko. Následujte Wine and Food Trail z Napier. Objevíte kulinářské speciality a poznáte pravou tvář města.


10. den: Napier – Ruahine NP – Palmerston


179 km – dnes pojedete přes Norsewood do Palmerstonu, cestou odbočíte do NP Ruahine. Nocleh v Palmerstonu.


11. den: Palmerston – Wellington


206 km – Wellington leží v malebné zátoce s překrásným přístavem. Možná vyjížďka lodí, prohlídka města, nocleh.


12. den: Wellington – Wanganui


206 km – Dnes vás čeká cesta po západním pobřeží do Wanganui, zde možnost plavby historickým parníkem po řece Whanganui, návštěva vyhlídkové věže na Durie Hill a v sobotu nákupy na tradičním říčním trhu.


13. den: Wanganui NP – New Plymouth


159 km – po cestě do Plymouth zastávka v NP Wanganui. Prohlídka města, nocleh v Plymouth.


14. den: New Plymouth – Waitomo


180 km – Ve Waitomo navštívíte proslulý rozsáhlý jeskynní komplex se svítícími červy, nocleh.


15. den: Waitomo – Auckland


218 km -Cestou zastávka v Pirongia Forrest Park nebo v Hamiltonu. Nocleh v Aucklandu.


16. den: Odlet


Vrácení vozu a odlet do ČR.


Cestu je možno na přání zkrátit či prodloužit, možnost stop-overu v Sydney, Hongkongu apod.

Cena zahrnuje
mezinárodní letenky, ubytování v 3* hotelích, motelech, chatkách, pojištění CK proti úpadku, pronájem vozu kategorie Intermediate, letištní a palivové příplatky, příprava trasy, mapa, průvodce
Cena nezahrnuje
strava, GPS (za poplatek na místě), místní poplatky a vstupy, komplexní pojištění léčebných výloh včetně pojištění storna
Min osob: 2, bez průvodce (individuálně), Termín zájezdu je flexibilní, zájezd lze zorganizovat kdykoliv.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Jedu.cz s.r.o., IČ 26192764. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK