Hotel PANORAMA

Dovolená, First Minute a Last Minute zájezdy od SMARTFLY agency
Select country and destination
Panorama - Řecko - Řecko ostrovy - Lesbos - Petra

Panorama starstarstar

Panorama
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
200 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel PANORAMA
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (cca 24 m2) jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, individuálně ovladatelnou klimatizací (za poplatek cca 3€/den), vysoušečem vlasů, TV, ledničkou, trezorem (za poplatek cca 1€/den), balkonem s posezením a výhledem do zahrady nebo do okolí.
Poloha
Hotel disponující 78 pokoji umístěných v terasovitě rozmístěných patrových zahradních budovách se nacházející v kopci s krásným výhledem na moře a okolní krajinu nabízí dovolenou pro celou rodinou. Nejbližší obchůdky se nacházejí cca 250 m od hotelu, cca 800m se nachází středisko Petra a letiště je od hotelu vzdáleno cca 60 km. V hotelu jsou schody různůch úrovní, z tohoto důvodu nedoporučujeme hotel pro osoby s omezenou schopností pohybu.
Vybavení
Recepce se vstupní halou, restaurace, bar, bazén s oddělenou sekcí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), terasa s výhledem na moře, WIFI v lobby a u bazénu (zdarma).
Stravování
Bufetová polopenze.
Pláž
Veřejná písečná pláž Petra s pozvolným vstupem do moře je vzdálena od hotelu, po příjezdové cestě, cca 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 7€/set).
Cena nezahrnuje
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování.
Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 1,5 EURO na pokoj a noc.
Sport a zábava
Půjčovna kol, možnost organizovaných cyklistických výletů s místním průvodcem, hotelová knihovna, rent-a-car, vodní sporty na pláži. Taverny a bary v centru střediska.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.