Park

Park, Malta, Sliema, 11.12.2018, Bez stravy
Park
Termín:
11.12. – 18.12.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Vídeň)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:148814968
7 222 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Park
Cena zájezdu zahrnuje
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.
Popis hotelu

Park Hotel, který se nachází přímo na pobřeží Sliema, je 10km od letiště, 6km od Valletta a v dostupnosti kamenité pláže, vodních sportů, obchodů, kaváren, barů, restaurací a kasina Dragonara.

Zázemí a služby zahrnují restauraci, lounge bar, kavárnu, vnitřní bazén a vířivku (v srpnu zavřeno), venkovní střesní bazén s terasou a barem (během letní sezóny), internetová kavárna, konferenční prostory a recepci.

Pokoje jsou vybaveny telefonem, satelitní TV, klimatizací,/vytápěním, překapávačem na kávu a čaj, fénem na vlasy a koupelnou.

Adresa: Graham Street, SLM08 Sliema, Malta

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČ 25773283. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK