Pergola Club Hotel & Spa

Pergola Club Hotel & Spa, Malta, Mellieha, 3.12.2018, Bez stravy

Pergola Club Hotel & Spa starstarstarstar

Pergola Club Hotel & Spa
Termín:
3.12. – 10.12.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Vídeň)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:148825873
6 372 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

1100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: The Pergola Club Hotel & Spa
Cena zájezdu zahrnuje
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.
Popis hotelu

Pergola Hotel & Spa se nachází v exkluzivní, klidné lokalitě v malebné vesničce Mellieha, velmi populární turistické oblasti na Maltě. Hotel se rozkládá na obou stranách údolí a nabízí nádherné výhledy na kostel, zátoku a ostrovy Goso a Comino. Pergola Hotel & Spa se nachází 2km od centra Mellieha, 2,5km od muzea, 4km od pláže, 9km od akvária, 13km od zábavního parku a 23,5km od mezinárodního letiště Malta.

Zázemí a služby zahrnují nepřetržitou službu na recepci, restauraci, bar, bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, dětský klub, posilovnu, výtah, vířivku (za příplatek), saunu (za příplatek) a wellness procedury (za příplatek).

Pokoje jsou vybavené připojením na wi-fi, klimatizací, telefonem, TV, bezpečnostní schránkou (za příplatek), kávovarem, lednicí, fénem na vlasy a koupelnou.

Upozornění: některé prostory mohou být z důvodu nepříznivého počasí nebo ročního období mimo provoz.

Adresa: Adenau Street, 2014 Mellieha, Malta.

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČ 25773283. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK