Relax Hotel FIM, Nízké Tatry

Dovolená, First Minute a Last Minute zájezdy od SMARTFLY agency
Select country and destination
Relax Hotel Fim - Slovensko - Nízké Tatry

Relax Hotel Fim starstarstar

Relax Hotel Fim
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Relax Hotel FIM, Nízké Tatry
Popis
AKCE: od 25.3.2018 do 02.09.2018 při pobytu na 4 noci - 1 dítě do 15 let na přistýlce - ZDARMA !!!:

Relax Hotel FIM naleznete v jednom z nejkrásnějších a pro turisty nejzajímavějších regionů Slovenska. Region Liptov nabízí širokou paletu možností a nespočetné množství turistických, sportovních a kulturních aktivit.

Hotel prošel kompletní rekonstrukcí a modernizací svých služeb. Leží přímo v srdci Demänovské doliny, na jejímž konci se tyčí Chopok (2 024 m), majestátní hora Nízkých Tater.

Hotel poskytuje všem hostům maximální komfort a relaxaci v krásném a klidném prostředí.


Stravování: Formou polopenze nebo plné penze přímo v hotelové restauraci. Snídaně podávané formou švédských stolů (studená a teplá kuchyně, saláty, nápoje, pomazánky, müsli, slané a sladké pečivo, káva, mléko, čaj, ovoce, čerstvá zelenina a jiné). Oběd a večeře je výběr z menu s možností vegetariánské a dietní stravy. K příjemnému oddechu a posezení slouží hotelová kavárna s krbem se širokým výběrem nápojů a koktejlů.

Ubytování: Všechny pokoje jsou vybaveny LCD TV přijímačem se satelitním příjmem a příjmem rozhlasových stanic, telefonem, koupelnou se sprchou nebo vanou, zabudovaným sušičem vlasů a WC. Při volbě dvoulůžkového pokoje je možnost výběru lůžek manželských nebo oddělených.

Rodiče s jedním dítětem se mohou ubytovat ve dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou, případně dvěma přistýlkami nebo dětskou postýlkou. Pokoje mají orientaci s výhledem na les nebo na potok Demänovka.


Wellness & zábava: Pro zpříjemnění času jsou v nabídce hotelu následující aktivity a služby, které hotel poskytuje bezplatně, resp. s minimálním poplatkem:
- Wi-Fi zdarma
- internetový koutek s počítači - zdarma
- fitness centrum - zdarma
- sauna
- biliár
- stolní tenis - zdarma
- dětský koutek
- společenská a kongresová místnost s kapacitou cca 50 osob
recepce - recepční služba je k dispozici non stop - poskytuje prodej doplňkového a základního drogistického tovaru, suvenýrů, kopírování, faxování, kancelářské služby, zapůjčení společenských her, zprostředkování dalších služeb jako koně, výlety do okolí apod.
- počítačová herna - XBOX, Nintendo WII - zdarma

Pro klienty je k dispozici komplexní rehabilitační centrum:
- sauna suchá
- sauna parní - aromatická
- různé druhy masáží
- vířivka
- komplexní elektroléčba
- magnetoterapie
- bioptron Pro
- parafínové zábaly
- suchý teplý zábal
- rašelinový zábal
- komplexní elektromasáž
- biostimul

Cena za apartmán uváděná v ceníku platí pro 2 osoby s polopenzí!


Cestovní kancelář Kareta Tour nenese zodpovědnost za počasí ani sněhové podmínky ve středisku.
Strava
snídaně se podávají formou švédských stolů (teplá a studená kuchyně, různé druhy pečiva, pomazánek, salátů, jogurtů, müsli, a pod.)
večeře: polívka a hlavní jídlo + dezert
Možnosť vegetariánské stravy nebo dietního jídla
Snídaně: 07:00 - 10:00 hod.
Večeře: 18:00 - 21:00 hod.
Zájezd zahrnuje
3, 4, 6 x ubytování ve 2 lůžkových pokojích, snídaně se podávají formou švédských stolů (teplá a studená kuchyně, různé druhy pečiva, pomazánek, salátů, jogurtů, müsli, a pod.), večeře: výběr z menu, možnost vegetariánské stravy nebo dietního jídla, neomezený vstup do bazénu, neomezený vstup do fitness centra, stolní tenis, bezdrátové připojení na internet, parkování, internetový koutek s počítači - XBOX, Nintendo WII, sauna, biliard, dětský koutek, pojištění CK proti úpadku, Všechny pokoje i společné prostory ve wellness hotelu jsou nekuřácké., Uváděné ceny platí jenom při obsazenosti pokoje 2 platícími osobami., všechny ceny s DPH
Zájezd nezahrnuje
místní poplatek obci ve výši 1 € / osoba / noc, pro osoby starší 12 let, Doplatek za psa: 10 €/deň (jenom psy do 10kg), Doplatek za dětský oběd: 4 €, Příplatek za apartmán: 20 €/noc (platí pri akciových pobytech), Fixace pokoje: 15 €/ pokoj, Dětská postýlka: 9,- € / noc, rehabilitační a wellness procedury (za poplatek):, sauna suchá, parní - aromatická, masáže, whirpool, elektroléčba, magnetoterapie, uhličitý plynový koupel, bioptron terapie, parafínové zábaly, suchý teplý zábal, karlovarský rašelinový zábal, biostimul, možnost zapůjčení lyžařské a snowbordové výstroje - za poplatek, pojištění úhrady léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu (Slovensko):, B-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost - max 12.000/osoba - 20,-Kč/den
Slevy
dítě do 4 let - ZDARMA bez nároku na lůžko a stravu
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.