Sandals Grande Antigua Resort

Sandals Grande Antigua Resort, Antigua a Barbuda, 21.8.2018, Ultra all inclusive

Sandals Grande Antigua Resort starstarstarstarstar

Sandals Grande Antigua Resort
Termín:
21.8. – 28.8.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo zájezdu:144971246
100 090 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: SANDALS GRANDE ANTIGUA RESORT & SPA
Poloha
Hotel Sandals Grande Antigua je nazýván "Nejvíce romantickým resortem světa". Nachází se na nejlepší a nejznámější pláži Antiguy v zátoce Dickenson. Prozkoumejte Caribbean Grove, okouzlující oasis přímo u moře, který je obklopen meandrujícími cestami, majestátními palmami a chladícím větrem. Pak se dostanete do oblasti elegantní sofistikovanosti, kde se evropská vznešenost odvíjí od svahu až po vily u moře v šestihvězdné, all-suite středomořské vesnici. Přijďte odpočívat na hedvábně měkkých, čistě bílých píscích a nechte teplo Karibiku naplnit vaše smysly. Vytvořte si vlastní legendu milovníka, když zde zažijete nejvíce romantickou dovolenou za celý život.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu linkovými lety Praha – Antigua – Praha v nejnižší knihovací třídě
* společný transfer z/na letiště
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
Cena nezahrnuje
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* příplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li v době objednávky zájezdu kalkulovaná cena vyprodaná
* případný doplatek za privátní transfer
Vybavení pokoje
Vstoupíte do elegantního kosmopolitního světa ,navrženého ve velkém středomořském měřítku, který je zvýrazněn teplou pohostinností ostrova.
Vše je zasazeno do vyvýšené krajiny jedné z nejromantičtějších destinací na světě, Six-Star. Všechny apartmá Mediterranean Village čerpají inspiraci z nádherných pláží a palácovských vil vyhledávaných evropských pobřežních měst. Den s nocí plní kouzelnou energii náměstí sv. Marka s módními obchody, uměleckou galerií a butikovými restauracemi v evropském stylu, včetně italské restaurace, pizzerie , francouzské kavárny a pravé britské hospůdky. Vše zde vytváří živou společenskou scénu.

BUTLER LEVEL

Mediterranean One Bedroom Butler Villa Suite with Private Pool Sanctuary – LV
Tento luxusní Love Nest Suite® se nachází jen pár kroků od pláže ve Středozemním oceánu a nabízí nádherný výhled na zátoku Dickenson ze soukromé terasy s bazénem a vířivkou. Prostorný obývací pokoj má elegantní mahagonové zařízení, plně zásobený bar a TV s plochou obrazovkou. Pokoj se může pochlubit postelí velikosti King-size, postelí velikosti King a TV s plochou obrazovkou a výhledem na soukromý bazén. V koupelně najdete římskou vířivku, samostatnou sprchu a dvě mramorová umyvadla. Hosté si mohou vychutnat také služby osobního komorníka a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled: na pláž, na bazén

Caribbean Honeymoon Butler Rondoval with Private Pool Sanctuary - RP
Nachází se jen pár kroků od pláže v Caribbean Beachfront Village. Tyto výjimečné Love Nest Suites® mají stoupající kuželový strop o rozměrech 20 metrů, vlastní mahagonové postele, plně vybavený bar s prémiovými nápoji, TV s plochou obrazovkou,zahradní terasu, soukromý bazén . Koupelna se může pochlubit kombinací vana / sprcha a mramorovými doplňky. Hosté si mohou vychutnat také služby osobního komorníka a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled : na bazén, na tropickou zahradu

Karibik Beachfront Butler Rondoval - RD
Nachází se jen pár kroků od pláže Caribbean Beachfront Village. Tyto výjimečné lázně Nest Suites® mají stoupající 20-kónický kuželový strop, vlastní mahagonové lůžko, plně zásobený bar s prémiovými nápoji, TV s plochou obrazovkou, zahradní terasu se salonkem, lehátka a jídelní stůl. Koupelna se může pochlubit kombinací vana / sprcha a mramorovými doplňky. Hosté si mohou vychutnat také služby osobního komorníka a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Mediterranean Oceanview Penthouse One Bedroom Butler Suite - GA
Nachází se v budově Cypress Tower, tento Love Nest Suite® nabízí nádherný výhled na zátoku Dickenson z velkého soukromého balkonu. Prostorná ložnice má postel s nebesy, postel velikosti King a TV s plochou obrazovkou, zatímco v obývacím pokoji je plně vybavený bar a TV s plochou obrazovkou. V koupelně najdete dvě mramorová umyvadla, římskou vířivku a samostatnou sprchu. Hosté si mohou vychutnat také služby osobního komorníka a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled : výhled na oceán, výhled na bazén,výhled na tropickou zahradu

Karibik Honeymoon Beachfront Butler Suite - SHS
Tento apartmán se nachází v prvním a druhém patře budov Poinsettia a nabízí nádherný výhled na zátoku Dickenson a to buď ze soukromé terasy nebo balkonu. Prostorné apartmá s postelí velikosti king-size, TV s plochou obrazovkou a plně zásobeným barem. V koupelně najdete hydromasážní vanu a samostatnou sprchu. Hosté si mohou vychutnat také služby osobního komorníka a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled: přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Mediterranean Honeymoon Romeo and Juliet Oceanview Penthouse One Bedroom Butler Suite - PO
Nachází se v nejvyšším patře budovy Almond a Cypress Tower. Tento bytový dům Love Nest Suite® nabízí panoramatický výhled na zátoku Dickenson, bazén Středozemního oceánu a tropické zahrady z velkého soukromého balkonu. Prostorná ložnice má postel s nebesy, postel velikosti King a TV s plochou obrazovkou, zatímco v obývacím pokoji je plně vybavený bar a TV s plochou obrazovkou. V koupelně najdete dvě mramorová umyvadla, římskou vířivku a samostatnou sprchu. Hosté si mohou vychutnat také služby osobního komorníka a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled: na oceán, na bazén

Caribbean Honeymoon Seaside Butler Suite - HS
Toto apartmá se nachází v prvním a druhém patře budov Poinsettia a nabízí klidné výhledy na tropické zahrady v letovisku z vlastní terasy nebo balkonu. Jedná se o prostorné apartmá s postelí velikosti king-size, TV s plochou obrazovkou a plně zásobeným barem. V koupelně najdete hydromasážní vanu, samostatnou sprchu. Hosté si mohou vychutnat také služby osobního komorníka a 24hodinovou pokojovou službu.
Výhled: na oceán, na tropickou zahradu

CLUB LEVEL

Caribbean Honeymoon Beachfront Grande Luxe Walkout Club Level Room - HWGB
Tento prostorný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže v přízemí budovy Frangipani. Nabízí nádherný výhled na zátoku Dickenson ze soukromé terasy. Součástí apartmánu je manželská postel, postel velikosti King, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelna s kombinací vana- sprcha a mramorovými doplňky. Hosté si mohou vychutnat také služby komorníka Clubu Sandals včetně asistence s rezervací a přednostního check-in.
Výhled : přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Caribbean Beachfront Grande Luxe Walkout Club Pokoj - WGB
Tento prostorný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže v přízemí budovy Frangipani. Nabízí nádherný výhled na zátoku Dickenson ze soukromé terasy. Součástí apartmánu je manželská postel, postel velikosti King, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelna s kombinací vana a sprcha a mramorové doplňky. Hosté si mohou vychutnat také služby komorníka Club Sandals včetně asistence s rezervací a přednostní check-in.
Výhled: přímý na pláže, přímý na oceán, na oceán

Caribbean Honeymoon Beachfront Grande Luxe Club Pokoj - HGB
Tento prostorný pokoj se nachází ve druhém patře budovy Frangipani a má výhled na severní okraj slavné pláže v letovisku Dickenson Bay. V ložnici je postel s nebesy, manželská postel velikosti King, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelna s vanou / sprchou a mramorovými doplňky. Hosté si mohou vychutnat také služby komorníka Club Sandals včetně asistence s rezervací a přednostní check-in.
Výhled: přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Karibik Beachfront Grande Luxe Club Pokoj - GB
Tento prostorný pokoj se nachází ve druhém patře budovy Frangipani a má výhled na severní okraj slavné pláže v letovisku Dickenson Bay. V ložnici je postel s nebesy, manželská postel velikosti King, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelna s vanou / sprchou a mramorovými doplňky. Hosté si mohou vychutnat také služby komorníka Club Sandals včetně asistence s rezervací a přednostní check-in.
Výhled: přímý na pláž, přímý na oceán, na oceán

Středomořský oceánový výhled Grande Luxe Club Suite - GO
Toto prostorné apartmá se nachází v budově Cypress Tower a má buď soukromou terasu nebo balkon s nádherným výhledem na oceán a pláž. Součástí apartmá je pohodlné posezení, postel s nebesy, manželská postel velikosti King, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelna s vanou, vířivou vanou a samostatnou dešťovou sprchou. Hosté si mohou vychutnat také služby komorníka Clubu Sandals včetně asistence s rezervací a přednostní check-in.
Výhled: na oceán, na bazén

Mediterranean Honeymoon Oceanview Club Level Suite - MO
Tento prostorný apartmán se nachází v buňkách Cypress a Almond a má vlastní balkon s nádherným výhledem na zátoku Dickenson,na bazén a krásně upravené zahrady. Součástí apartmá je manželská postel, postel velikosti King, TV s plochou obrazovkou a koupelna s vlastními doplňky, vířivou vanou a samostatnou dešťovou sprchou. Hosté si mohou vychutnat také služby komorníka Clubu Sandals včetně asistence s rezervací a přednostního check-in.
Výhled : výhled na oceán, bazén, tropickou zahradu
Caribbean Walkout Club Level Veranda Suite - WJS
Tento prostorný apartmán se nachází v přízemí budov Ixoria a Paton a má soukromou terasu s krásným výhledem na nádherně upravené zahrady. Součástí apartmánu je manželská postel, postel velikosti King, TV s plochou obrazovkou a koupelna s kombinací vana a sprcha. Hosté si mohou vychutnat také služby komorníka Clubu Sandals včetně asistence s rezervací a přednostním check-in.
Výhled : na bazén, na tropickou zahradu

Mediterranean Walkout Club Level Suite - PF
Tento útulný apartmán se nachází v přízemí budov Cypress a Almond a má velkou soukromou terasu, která nabízí klidné výhledy na nádherně upravené zahradě v resortu. Součástí apartmá je postel s manželskou postelí, postel velikosti King, TV s plochou obrazovkou a koupelna s vanou pro dva, vířivou vanou a samostatnou dešťovou sprchou. Hosté si mohou vychutnat také služby komorníka Clubu Sandals včetně asistence s rezervací a přednostního check-in.
Výhled: na tropickou zahradu

Karibik Club Level Veranda Suite - JS
Toto prostorné apartmá se nachází ve druhém patře budov Paton a Ixoria a je vybaveno velkým soukromým balkonem s krásným výhledem na nádherně upravené zahrady. Součástí apartmánu je postel s manželskou postelí, manželská postel velikosti King, TV s plochou obrazovkou a koupelna s kombinací vana a sprcha. Hosté si mohou vychutnat také služby komorníka Clubu Sandals včetně asistence s rezervací a přednostního check-in.
Výhled : na bazén, na tropickou zahradu

Mediterranean Club Level Suite - VS
Tento útulný apartmán se nachází ve třetím patře budovy Almond a Cypress Tower a má buď vlastní terasu, nebo balkon s nádherným výhledem na oceán a krásně upravené zahrady. Součástí apartmá je manželská postel, postel velikosti King, TV s plochou obrazovkou a koupelna s vanou pro dva, vířivou vanou a samostatnou dešťovou sprchou. Hosté si mohou vychutnat také služby komorníka Clubu Sandals včetně asistence s rezervací a přednostního check-in.
Výhled : na bazén, na tropickou zahradu

Sunset Bluff Luxusní Poolside Walkout Club Level Pokoj - WHL
Tento okouzlující pokoj se nachází v přízemí budovy Anthurium a má vlastní terasu s přímým přístupem k bazénu resortu. Pokoj s postelí velikosti king-size, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Hosté si mohou vychutnat také služby komorníka Clubu Sandals včetně asistence s rezervací a přednostního check-in.
Výhled : na bazén, na tropickou zahradu

Sunset Bluff Honeymoon Luxury Club Level Room - HL
Tento okouzlující pokoj se nachází ve druhém patře budovy Anthurium a má vlastní balkon s výhledem na bazén a nádherně upravené zahrady. Pokoj je vybaven postelí velikosti king-size, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Hosté si mohou vychutnat také služby komorníka Clubu Sandals včetně asistence s rezervací a přednostního check-in.
Výhled: na bazén, na tropickou zahradu

LUXURY LEVEL

Caribbean Honeymoon Grande Luxe Poolside Walkout Room - WGL
Tento prostorný pokoj se nachází v přízemí budov Flamboyant a Oleander a má soukromou terasu, která se otevírá přímo do klidného místa, obklopeného krásně upravenými zahradami. Pokoj s postelí velikosti king-size, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou s kombinací vana a sprcha.
Výhled: na bazén, na tropickou zahradu

Caribbean Grande Luxe Poolside Room - GL
Tento útulný pokoj se nachází ve druhém patře budov Flamboyant a Oleander a má vlastní balkon s výhledem na klidný chatový bazén uprostřed krásně upravených zahrad. Pokoj s postelí velikosti king-size, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou s kombinací vana a sprcha.
Výhled : na bazén, na tropickou zahradu

Caribbean Honeymoon Premium - HP
Tento okouzlující pokoj se nachází v přízemí budovy Hibiscus a má soukromou terasu s výhledem na nádherně upravené zahrady. Tento pokoj se nachází jen pár kroků od hlavního bazénu a má postel s nebesy a postele velikosti King, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s kombinací vana a sprcha.
Výhled: na bazén, na tropickou zahradu

Caribbean Premium - PR
Tento okouzlující pokoj se nachází v přízemí budovy Hibiscus a má soukromou terasu s výhledem na nádherně upravené zahrady. Tento pokoj se nachází jen pár kroků od hlavního bazénu resortu a nabízí postel s nebesy,velikosti king-size , TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s kombinací vana a sprcha.
Výhled : na bazén, na tropickou zahradu

Caribbean Honeymoon Deluxe - HD
Tento okouzlující pokoj se nachází v jednopatrových chatkách v těsné blízkosti budov Oleander a Ixoria. Má soukromou terasu s výhledem na nádherně upravené zahrady. Pokoj s postelí velikosti king-size, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou s kombinací vana a sprcha.
Výhled: na tropickou zahradu

Caribbean Deluxe - DL
Nachází se uprostřed svěží tropické zeleně v srdci Karibského háje. Tyto pokoje jsou umístěny v půvabné jednopatrové chatce s kvetoucími zahradními výhledy. Je odtud snadná procházka na pláž, ke karibského bazénu a plážovému ohništi. Díky vysokým bílým dřevěným stropům, klasickému mahagonovému nábytku a zahradní terase s výstupem do zámecké chodby, zažíváte zde pocit autentického pohodlí na ostrově.
Výhled: na tropickou zahradu
Stravování
Je vždy zahrnuto v ceně,konzumace je neomezená po celou dobu pobytu
Na Sandals Grande Antigua globální tým mistrů kuchařů uspokojí vaše nekonečné kulinářské chutě. Z ohnivých ostrovních pokrmů Eleanorova a Kimonosova dramatu až po teplou italskou kuchyni Mario's. Se šesti odrůdami vína Robert Mondavi® je každé jídlo dokonale doplněné.
Pro děti
Stolní hry
Puzzle
HODNOCENÍ TripAdvisor
Sport a zábava
Venkovní bazén (po celý rok)
Turecká/parní lázeň
Masáže (za poplatek)
Lázně a wellness (za poplatek)
Fitness centrum
Sauna
Večerní zábavní program
Vodní sporty
Animační tým
Šnorchlování
Potápění
Jízda na kanoích
Knihovna
Windsurfing
Stolní tenis
Kulečník
Herna
Tenisový kurt
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK