Summertime

Summertime, Řecko, Řecko ostrovy, Korfu, Sidari, 4.5.2018, All inclusive
Summertime
Termín:
4.5. – 11.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:137585007
11 572 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

300 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Summertime Village
Ubytování

K dispozici jsou: dvoulůžkové pokoje a rodinné pokoje s možností dvou přistýlek.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, Sat TV, privátní sprchou, ledničkou, telefonem, trezorem, balkonem / terasou. Dětská postýlka je k dispozici bez poplatku na vyžádání.

Poloha

Summertine Village komplex se nachází v klidné oblasti v letovisku Sidari. V blízkosti se nachází Canal d'Amour, nádherné panenské pláže, restaurace, bary. Apartmány jsou skvělé stejně pro páry jako pro rodiny s dětmi. V nedalekém Achavari se nachází vodní park. Nejbližší pláž je vzdálena cca 400 m.

Vzdálenost od letiště CFU cca 30 km.

Služby hotelu

24 hod. služby recepce, trezor, služby úklidu, bezbarierový přístup, bazén, dětský bazén, sluneční terasa se slunečníky a lehátky, tenis, dětské hřiště.

Stravování

Možnost stravování: all inclusive.

K dispozici je bar, restaurace, zahradní-bazénový bar, clubhouse.

Snídaně, Restaurace, Denně: 08:00 - 10:00.

Oběd, Restaurace, Denně: 12:30 - 14:00.

Večeře, Restaurace, Denně: 19:00 - 21:00.

Občerstvení, Denně: 14:30 - 18:30.

nápoje:

místní alkoholické a nealkoholicné nápoje, teplé nápoje, pivo, víno, džus, ouzo, minerální voda, čaj, káva, Denně: 10:00 - 23:00.

místní alkoholické a nealkoholické nápoje, vodka, gin, brandy, rum, Denně: 12:00 - 23:00.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: All inclusive (AI), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK