Zante Royal Resort

Zante Royal Resort, Řecko, Řecko ostrovy, Zakynthos, Vasilikos, 5.6.2018, All inclusive
Zante Royal Resort
Termín:
5.6. – 12.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Brno)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:127175900
11 490 Kč (-49 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel ZANTE ROYAL PALACE and WATERPARK
Kategorie hotelu: ***+
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), TV-SAT, lednička, telefon, klimatizace, trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Rodinný pokoj s možností 2 přistýlek. Pokoje Royal mají stejné vybavení, jen jsou v části Zante Imperial.
Poloha
Hotel Zante Royal Palace je součástí hotelového komplexu, který je terasovitě vystaven na vrcholku zeleného kopce s výhledem na známou písečnou pláž, která je přístupná z části výtahem nebo lanovkou na podestu, ze které vždy vede ještě několik dalších schodů. Od hlavního města Zakynthos je vzdálen 15km a 17km od letiště.
Středisko
Vasilikos
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, WiFi zdarma v okolí recepce. Bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Minimarket se suvenýry, tradičními řeckými produkty, oblečením a kosmetikou.
Stravování
All inclusive formou švédských stolů; lehké občerstvení během dne mimo hlavní jídla, kávu, čaj, rozlévané nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby, lze čerpat v místech a časech určených hotelem (10.00-23.00).
Pláž
písčitá pláž 80m od hotelu přístupná z části hotelovým výtahem nebo lanovkou na podestu, ze které vede ještě několik dalších schodů.
Trasa
Trasa letu:
Zakynthos - Brno - Ostrava - Zakynthos
Praha - Zakynthos - Praha
Tipy pro správnou volbu
- rodinná dovolená - bazén se skluzavkami - Zantino World pro děti
Informace
Hotel nedoporučujeme klientům s pohybovými obtížemi, terasy v areálu hotelu jsou propojeny schodišti.

Možnost a ceny pobytu na 15 dní (14nocí) jsou k dispozici na vyžádání u prodejce.
Upozornění
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování.
Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EURO na pokoj a noc.
Cena zahrnuje
Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků, transfery v cíli zájezdu, 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta, pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Sport a zábava
Skluzavky a elektrický vláček v přilehlém hotelu Imperial Beach, tenis, basketbal; Animační programy - aqua aerobic, tennis, basket, šipky, večerní programy - karaoke, řecké večery s živou hudbou a taneční show atd. Fitness, masáže (za poplatek), jacuzzi/sauna (za poplatek). Zantino World fun Park - 400m2 plných hraček, skluzavek, šplhacích stěn, trampolín a divadla s živými představeními pro děti. Mini club pro děti 4-8 let s elektronickými hrami (za poplatek). Billiard, stolní tennis, air hockey, fotbálek, elektronické hry a internetový koutek.
Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu. Cenník a objednávka
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK