Last minute dovolená 2018 | dovolená na poslední chvíli

Last Minute zájezdy 2018 - zájezdy na poslední chvíli v akci od 350 CK
Bulharsko
již od 786 Kč
Dominikánská Rebublika
již od 14 490 Kč
Egypt
již od 7 490 Kč
Itálie
již od 298 Kč
Kapverdy
již od 13 990 Kč
Kuba
již od 13 892 Kč
Maroco
již od 10 803 Kč
Řecko
již od 1 299 Kč
Spojené Arabské Emiráty
již od 7 990 Kč
Španělsko
již od 732 Kč
Thajsko
již od 14 590 Kč
Tunisko
již od 7 887 Kč
Turecko
již od 6 934 Kč
 

Nabízíme pouze Last Minute zájezdy bez rizika

SMARTFLY agency nabízí last minute zájezdy pouze od prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Všechny zájezdy u nás nakupujete za stejnou cenu, jako u pořádající cestovní kanceláře. Stejně tak u nás uplatníte veškeré slevy a bonusy, na které vznikne nárok od pořádající cestovní kanceláře. Smlouvu o zájezdu, pokyny k odletu a veškeré potřebné doklady Vám zasíláme VŽDY zdarma. Zájezd můžete zaplatit bankovním převodem nebo v hotovosti v pobočkách jakékoliv banky, případně přímo na účet pořádající cestovní kanceláře po obdržení veškerých podkladů k prodeji, mezi které patří zejména potvrzená smlouva o zájezdu.

Last Minute zájezdy od více než 350 cestovních kanceláří - Neustále aktualizovaná nabídka

SMARTFLY agency najdete neustále aktualizovanou nabídku last minute dovolené. Hlavní výhodou nákupu last minute dovolené u SMARTFLYagency.cz je to, že na jednom místě najdete nabídku více než 350 českých, německých a rakouských cestovních kanceláří, které nabízí desetitisíce zájezdů jak do nejoblíbenějších destinací, tak i do exotických míst. Nemusíte složitě listovat jednotlivými katalogy cestovních kanceláří, které jsou kolikrát velmi obsáhlé a zpravidla různě koncipovány, takže zabere spoustu času, než se v každém jednotlivém katalogu zorientujete. Na SMARTFLYagency.cz máte k dispozici všechny dostupné zájezdy v jednolitém designu, ve kterém se snadno a rychle zorientujete. V nabídce cestovní agentury SMARTFLY agency najdete i nejaktuálnější zájezdy a ceny některých cestovních kanceláří, takzvané Super Last Minute zájezdy. Zájezdy Super Last Minute jsou nabízeny vždy relativně krátce před odletem, většinou se zajímavé slevy vztahují na termíny s odletem maximálně do týdne. Cílem Super Last Minute akcí je snaha zaplnit zbývající místa v kapacitách na charterových letech.

Last Minute zájezdy do celého světa

Na této stránce Vám nabízíme seznam nejpopulárnějších last minute destinací. Mezi nejpopulárnější letní destinace dlouhodobě patří zejména: Řecko, Bulharsko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Černá Hora, Kypr, dále pak kvůli skvělému poměru cena / služby je to Egypt, Turecko, Tunisko a Maroko. SMARTFLY agency ale nabízí last minute zájezdy do celého světa. Zejména mimo letní sezónu jsou velmi populární exotické destinace jako například Kapverské ostrovy, Kanárské ostrovy, Spojené arabské emiráty, Kuba, Dominikánská republika, Maledivy, Seychely, Thajsko, Bali, nebo Jamajka. Využijte náš vyhledávač zájezdů, díky kterému můžete hledat last minute zájezdy podle mnoha kritérií. Z nabídky last minute zájezdů u SMARTFLY agency si vybere opravdu každý.

S last minute nabídkou u SMARTFLY agency vycestujete do celého světa. SMARTFLY agency - Vaše cesta začíná u nás!