Parkování u letiště v Praze

Parkování u letiště v Praze

Pro rezervaci levného parkování u letiště v Praze klikněte na tento banner a otevře se Vám rezervační formulář:

  

 1. REZERVACE PARKOVACÍHO MÍSTA

  Vyplňte náš rezervační formulář nebo nám zavolejte, pošlete zprávu či email. Vaše parkovací místo bude ihned připravené. Můžete využít izvýhodněné platby předem.

 2. ZABEZPEČENÍ

  Vozidlo bude komplexně zabezpečeno. Fyzickou ostrahou, novými ploty s ostnatým drátem, infračervenými paprsky po obvodu celého parkoviště a desítkami kamer. To vše 24 hodin denně. Navíc jsme plně pojištěni.

 3. RUČNÍ MYTÍ VOZIDLA

  Vaše vozidlo vám ručně zdarma umyjeme. Vyčistíme interiér a navoskujeme karoserii. Váš vůz bude u nás mít komfort a detailní péči jako nikde jinde. Chceme, abyste po vašem návratu vyrazili s dobrým pocitem domů.

 4. ZAKRYTÍ VOZIDLA PLACHTOU

  Po důkladném očištění a umytí vám vozidlo zakryjeme kvalitní plachtou. To proto, aby vozidlo bylo chráněno před UV zářením a v zimním období, jste nemuseli škrábat nánosy zledovatělého sněhu z předního skla. Standardní parkoviště vám nemůže poskytnout takovou ochranu. Smile Parking ano.

 5. DOPRAVA LUXUSNÍ SKY LIMOUSINE MERCEDES-BENZ

  Převoz mezi naším parkovištěm a letištěm Václava Havla trvá necelých6 minut. Dopřejeme vám pohodlí luxusní Sky Limousine Mercedes-Benz. S přepychovým interiérem, koženě polstrovanými sedadly a klimatizací. Pomůžeme vám i s vašimi zavazadly.

 6. PŘISTAVENÍ VOZIDLA

  Nechcete se zdržovat parkováním vozidla? Převezmeme vůz před terminálem a bezpečně zaparkujeme. Stejně tak Vám ho zpět předáme přistavený před terminál. Nemusíte se ničeho obávat a rovnou vyrazit domů.

 7. TECHNICKÁ POMOC

  Pokud potřebujete dohustit pneumatiky nebo se vám po dobu parkování vybije baterie. Okamžitě vše řešíme. Pneumatiky dohustíme a vozidlo nastartujeme. Za každé situace jsme vám vždy ochotni vyjít vstříc.